fbpx

Ko par kursu saka tā dalībnieces…

Patiesās garderobes kursu ir pabeigušas gandrīz kā 400 visdažādākās sievietes – īstas sievietes. Katra ar savu izaicinājumu, dzīves pieredzi, un stāstu. 

Tieši tāpēc zinu, ka netkarīgi no tava izmēra, vecuma, ģimenes stāvokļa vai ikdienas, tavās rokās ir izveidot garderobi, kas ietaupīs tev laiku, naudu un enerģiju gan ikdienā izvēloties apģērbu, gan iepērkoties. 

 

Elza Bikova

Iepriekš es nesapratu, kas man vispār piestāv un ko meklēt veikalos. Haoss, kas valdīja manā skapī, atradās arī man mugurā un tas man lika justies par sevi ļoti nepārliecinātai.

Tagad man ir skaids viss. Sākot ar to, kādas krāsas un piegriezuma apģērbu izvēlēties, gan tas, ka varu atļauties  uzvilkt to, ko gribu!

Man ir miers par savu skapja saturu, jo zinu, kāpēc tur atrodas katrs apģērba gabals. Un miers, jo zinu, ko vēlos pievienot.

 

Sandra, 30 (jaunā mamma)

Pirms kursa biju baigā bedrē saistībā ar apģērbu, patikšanu sev, pārliecinātību par savu izskatu. Nezināju arī ko iegādāties, jo kļuva bail, ka noteikti atkal kļūdīšos.

Kursa laikā iegvu zināšanas par savu ķermeņa tipu un apģērbu, kas tam piestāv, par krāsām, kuras izvēlēties, jo iepriekš 95% izvēlējos ne savas krāsas. Es sāku pieņemt savu ķermeni. Neatsverams palīgs bja komunikācija ar citām kursa dāmam, biju sapasta un saņēmu atbaltu.  

Tagad es konkrēti zinu, ko man vajag, un tas man liek justies mierīgākai.

 

Ilze Millere

Mans lielākais izaicinājums bija mans lielais skapis, jo nepameta sajūta, ka, lai arī ir tik daudz drēbju, man joprojām nav ko vilkt. Un diendienā es izvēlējos vilkt sev jau ierastās drēbes, jo tā bija ātrāk un vieglāk.

Un ar sajūtu “man nav ko vilkt”, turpināju iegādāties jaunas drēbes, papildināt skapi, bez nekādas saprašanas par to, ko man patiešām vajag.

Pēc kursa man beidzot ir apziņa – ka patiesībā vajag tik maz! Jo, veidojot savu garderobi apzināti un ar izpratni, man pietiek ar mazu apģērbu skaitu, lai varētu saģērbties tik dažādi.

Ir pilnībā mainījies mans “mindset” par garderobi, jo apģērbam ir ne tikai jāpilda funkcija, bet jāsniedz man arī pārliecība! Kas pats foršākais? Es savu sapņu garderobi izveidoju, iztērējot tikai 200 eur, nopērkot trūkstošos garderobes elementus.

 

Alīna Verjanova

Pirms kursa man nebija izpratnes par to, kas atrodas manā skapī un kas trūkst, lai es veiksmigi, atbilstoši ikdienas gaitām un laikapstākļiem saģērbtos tā, lai justos parliecināti un izskatītos tieši tā, kā jūtos.

Es noteikti pirms šī kursa neapzinājos, ka dzīvoju drausmīgā haosā, kur ir izmesta kaudze naudas par pilnīgi, galīgi garām apģērbiem, drēbēm, kas pirktas ar atlaidēm, sintetiskos materiālos vai stulbi teikt, taču kaut kādos brendos ar loguci, kas totāli ne man piestāv, ne liek justies forši.

Tagad manā skapī nav vairs tādu drēbju, kuras aizņem vietu, bet tiek uzvilktas vienreiz gadā. Tur nav drēbju, kas man neder pēc izmēra vai krāsas, kas atgādina kādus notikumus, vai drēbes, kas kož, liek man svīst, elektrizējas vai prasa kaut kādu piepūli. 

Pēc kursa man ir vieglāk izvēlēties, ko vilkt, kā arī plānot galvā kombinacijas, jo es zinu, kas tur atrodas un kā es gribu justies. Es vairs neiekrītu mirkļa pirkumu lamatās, un vispār jūtos parliecinātāka –  kas ir super!

 

Sabīne, 31 (jaunā mamma)

Līdz šim es pilnīgi godīgi uzskatīju, ka, ja man būtu vairāk līdzekļu, es spētu sasniegt to garderobes “piepildījuma” jeb “pabeigtības” sajūtu, kad liksies, ka nu man ir viss nepieciešamais, lai izskatītos tā, kā vēlos. Un dzīšanās pēc šīs sajūtas nogurdināja.

Tagad es apzinos, ka drīkstu nebūt tik praktiska un citiem ērta savā izskatā. Mans mūžīgais saraksts “ja vien man būtu arī šī lieta..” ir pārvērties par “es skaidri zinu, ka man vajag tieši šo un šo, un viss – varu par šo galvu vairs nelauzīt”!

Patiesībā šis nebija darbs tikai ar drēbju skapi, šī bija terapija.

 

Kate, 30

Mans lielākais izaicinājums bija no rīta izvēlēties, ko vilkt mugurā un kā sakombinēt. Bieži jutos neērti, resni vai kaut kā nepatīkami, jo biju izvēlējusies neīstā piegriezuma apģērbu un krāsu. Tādēļ bieži vien vilku vienas un tās pašas “drošās” kombinācijas.

Kursa laikā pieliku punktu šaubām par krāsām. Tagad es beidzot zinu, kādas krāsas man piestāv, kas atvieglo apģērba iegādes procesu. Un vislielākais lepnums par praktiskajiem ieguvumiem – izveidotā garderobes izklāsta un skapja tīrīšanas. 

Tagad zinu, kā nekāpt uz vieniem un tiem pašiem grābekļiem. Es vairāk izprotu, kas man piestāv, kas pietrūkst, kādu sajūtu es gribētu ienest savā skapī un arī dzīvē.

 

Sofija Upatniece

Vika, 43

Iepriekš pirku daudz apģērbu, kuri savā starpā nekombinējās. Daudzas lietas nepatika un tā arī stāvēja skapī neuzvlktas. 

Kursa lielākais ieguvums bija garderobes vizuālais izklāsts, kā arī manam dzīves veidam nepieciešamo kombināciju aprēķins. Un tas, ka iedziļinājos un pati daudz domāju un darīju.

Beidzot kursu, ir pazudusi “džungļu” sajūta. Es patiesi zinu, kas ir manā skapī un, kas tajā trūkst. Zinu kā plānot jaunus pirkumus, kā pārbaudīt to saderību ar jau esošajiem apģērbiem garderobē.

Inga

Rasa, 31

Pirms kursa es varēju no rītiem pavadīt 30min pie skapja, domājot, ko vilkt, jo skapī bija pārāk daudz drēbju kuras savā starpā nekombinējās. Apģērbs reizēm bija stresa avots, turklāt nejutos kā es savās drēbēs.

Kad kursa laikā veicu garderobes revīziju un pēc tam biju salikusi esošo drēbju kombinācijas, es sapratu, ka no savām pāris drēbēm, ņemot jebkuru augšu un apakšu, patesībā izveidosies lieliska kombinācija.

Pēc kursa pabegšanas ir palicis daudz, daudz vieglāk. Es jūtos pārliecināta savā apģērbā, turklāt es precīzi zinu, ko man vajag pievienot savai garderobei, kas padara ieprkšanās procesu skaidrāku un vienkāršāku.

 

Auda, 34

Pirms kursa man grūības sāgādāja atrast savam augumam piemērotas un viegli kombinējamas drēbes.

Kursa laikā es sapratu, ka patiesībā visu mūžu biju domājusi, ka man ir cita kermeņa forma. Tagad es zinu savu patieso ķermeņa formu, kādu aģērbu un kādās krāsās izvēlēties.

Beidzot man ir skaidrs, kāpēc man vislabāk patika drēbes, kas patiesībā neatbilda manai iedomātajai ķermeņa formai.

 

Justīne Kalēja