fbpx

Sveika!

Mani sauc Laura un es pati agrāk izjutu lielu apjukumu par apģērbu. Es mētājos no stila uz stilu, meklējot savējo. Es pirku, jo apģērbs bija uz atlaidēm vai kāda draudzene tajā izskatījās lieliski. Es patērēju ļoti daudz laika un naudas, domājot par apģērbu, un vēl tas apjukums, esot veikalos.

Tieši tāpēc esmu pilnveidojus pati savu sistēmu, kā tikt pie funkcionālas, gudras un patiesas garderobes. Manis veidotajos kursos tu iemācīsies sistemātisku pieeju savam drēbju skapim, ko varēsi pielāgot visām dzīves situācijām.

Mana pieredze, mācoties modes menedžmentu Amsterdamā (AMFI) un tekstila dizainu Melburnā (RMIT), kā arī pēdējo trīs gadu darbs ar īstām sievietēm, asistējot gudrākā garderobes veidošanā, palīdzēs man atrast risinājumus arī tavā garderobē

–    Laura Arnicāne

Pieejamie kursi

 

Peldkostīmu ceļvedis tavai ķermeņa formai

€ 35

Mini-kurss, kas palīdzēs tev atrast tieši tavai ķermeņa formai piemērotāko peldkostīmu, lai pludmalē vari justies ērti, skaisti un pārliecināti.

Patiesā garderobe lielais kurss (pieejams septembrī)

€ 325

6 nedēļu online kurss garderobes veidošanā, kas iedos papildus pārliecību un palīdzēs atrast savu “es” apģērbā un stilā.

Uzzini 5 trikus, ko vari izdarīt ar savu peldkostīmu