fbpx

Online mini-kurss "Peldkostīmu ceļvedis tavai ķermeņa formai"

Atrodi tieši tavai ķermeņa formai piemērotāko peldkostīmu, lai pludmalē vari justies ērti, skaisti un pārliecināti par sevi.

Laika gaitā mūsu galvā ir izveidojies saraksts ar lietām un problēmzonām, kuras ikdienā esam iemācījušās nomaskēt ar apģērba palīdzību, bet, uzvelkot peldkostīmu, tās visas ir uz delnas publiskai apskatei gan sev, gan citiem.

Ciskas par lielu, apmatojums, kurš spraucas laukā pa visām iespējamām šķirbiņām, celulīts un riepiņa, kuru neizdevās nomest līdz vasarai. Krūtis, kas lielumā varētu konkurēt ar arbūziem no gruzijas, plakans dupsis, pārāk garš augums, celulīts.

Saraksts ir teju nebeidzams un katrai no mums tik individuāls.

Un viss šis ir jāievieto peldkostīmā – vismazākajā apģērba gabalā pasaulē.

Tici man, tu neesi vienīgā, kurai doma par jauna peldkostīma iegādi dzen mazā izmisumā, jo nezini, ko īsti meklēt un visas iepriekšējās reizes ir sanācis nošaut greizi.

Tavai peldkostīmu izvēlei veikalā vajadzētu balstīties uz zināšanām par konkrētu fasonu, krāsu un piegriezumu, nevis uz sajūtu – o šis peldkostīms smuki izskatās modelei vai šis bija uz atlaidi!

Un atrast tieši savai ķermeņa formai un vajadzībai piemērotāko peldkostīmu vari arī tu!

Tieši tāpēc esmu izveidojusi Patiesās garderobes mini kursu “Peldkostīmu ceļvedis tavai ķermeņa formai”, lai atvieglotu tev peldkostīma iegādes procesu, sniedzot reālus risinājumus tieši tavai ķermeņa formai. Lai tu veikalā precīzi zinātu, kādas formas, detaļu un piegriezuma peldkostīma augšiņu, apakšiņu un kopējo peldkostīmu izvēlēties, lai tu varētu noslēpt nevēlamo, izcelt patīkamo un veikt citas vizuālas korekcijas savā ķermenī, parādot to vislabākajā gaismā!

Šis nav vienkārši kurss par foršiem peldkostīmiem. Šis ir kurss, kas iedos tev izpratni un reālus risinājumus, lai uz pludmali vari doties ar lielāku pārliecību.

Iegādājoties Peldkostīmu ceļvedi tu…

Iegūsi zināšanas visam mūžam

Īsās video lekcijas iedos tev teorētisko bāzi, lai tu skaidri zinātu, kas jāņem vērā izvēloties tieši sev piemērotāko peldkostīmu.

Iegūsi pārliecību par savām izvēlēm

Tu Iemācīsies trikus, ar kuru palīdzību zināsi, kā izmantot peldkostīmu kā rīku, noslēptu, pievērstu uzmanību, palielinātu vai samazinātu sev vēlamās ķermeņa daļas.

Ietaupīsi naudu

Skaidri zinot, kāds peldkostīms tev piestāv vislabāk, tu neiztērēsi lieki gan savu naudu, gan laiku, veikalu nebeidzamajā piedāvajumā.

Pirms kursa ar savu figūru jūtos gana pārliecināta, bet peldkostīmā tomēr joprojām biju diskomfortā. Tas kļuva jau traucējoši, jo vasarā esmu sākusi daudz biežāk doties peldēties, un nepārliecinātā sajūta par savu augumu kļuva traucējoša.

Ar kursa palīdzību atradu veidu, kā definēt vietas, kuras augumā tomēr rada diskomfortu un kā šīs vietas “paslēpt” vai likt uzsvaru uz citām vietām.

Pagājušajā vasara bija fantastiska – daudz peldes un lielāka pārliecība par sevi peldkostīmā! 

– MARTA AMOLIŅA

Tavā Peldkostīmu ceļvedī ir iekļauts

Īsi video materiāli

Šajos video materiālos pastāstīšu visu informāciju, kas tev jāzina un jāsaprot par peldkostīma iegādi. Tajos pieskaršos gan mūsu sajūtām un to transformācijai, gan tik dažādajām ķermeņa formām un proporcijām, un iespējamiem risinājumiem.

Peldkostīmu rokasgrāmatas

Tu saņemsi 5 rokasgrāmatas, kas koncentrēsies uz katru ķermeņa formu, un 1 rokasgrāmatu, kas apskatīs dažādas iespējamās “problēmzonas”. Tās izstudējot, tu varēsi atrast tieši sev piemēroto risinājumu.

Ķermeņa formas un ķermeņa proporcijas kalkulatori

Ar to palīdzību tu noteiksi savu ķermeņa tipu un noskaidrosi ķermeņa proporciju, kas iedos tev izpratni par tavu patieso ķermeņa “komplektāciju”. Tas palīdzēs piemeklēt ne tikai peldkostīmu, bet arī piemēroto apģērbu.

Vebināra “Krāsu kombinēšana, izvēloties peldkostīmu” ieraksts

Šajā vebināra ierakstā uzzināsi 5 krāsu kombinēšanas stratēģijas, kuras varēsi izmantot, lai izveidotu skaistu pludmales komplektu un nenošautu greizi.

Bonusā tu iegūsi

Lakatu siešanas mini-kurss

Iegādājoties peldkostīmu kursu līdz 22. jūnijam, bonusā iegūsi mini kursu ar 9 īsiem video, kas palīdzēs tev izmantot lakatus, lai tu justos ērtāk un izskatītos labāk pludmalē.

 

Mana pieredze ir ļoti patīkama – pēc kursa noskatīšanās/izstudēšanas, iegādājos sev peldkostīmu, kurā jūtos patiesi labi un ērti. 🙂

Apskatīju visus figūru veidus, izpētīju savu, ieteikumi atbilstoši figūru veidiem, manuprāt, vairākas peldkostīmu izvēles iespējas. Kurss man deva iespēju iegādāties peldkostīmu, kas ir atbilstošs manam augumam, tāds, kurā jūtos labi, ērti, pārliecināti.

– IEVA ZILBERTE

Mini kurss

 

Skaties to sev piemērotā laikā

Peldkostīmu ceļvedis tavai ķermeņa formai

 

€35

 

* Lakatu siešanas bonuss pieejams līdz 22. jūnijam

Day(s)

:

Hour(s)

:

Minute(s)

:

Second(s)

Iegādājies kursu bez riska

Naudas atgriešanas garantija

Es esmu pārliecināta, ka kursā iegūtās zināšanas palīdzes tev atrast sev piemērotako peldkostīmu. Tieši tāpēc gribu tev piedāvāt mūsu garantiju.

Ja 30 dienu laikā pēc kursa sākuma, saproti, ka mini kurss nebija priekš tevis, raksti man uz laura@patiesagarderobe.lv un mēs tev atgriezīsim kursa maksu atpakaļ.

Šis kurss vēlreiz atgādināja tā kārtīgi samīļot savu ķermeni tādu, kāds tas ir, un mainīt domāšanu no gaušanās par problēmām uz reālu, sev derošu risinājumu atrašanu. Caur šo kursu strāvojas ļoti daudz mīlestības, ko gribas sniegt arī savam ķermenim. 

      – SOFIJA UPATNIECE

Rokasgrāmatas palīdzēja piemeklēt tieši man vispiemērotāko peldkostīmu, jo varēju izvēlēties, kam savā ķermenī es vēlos pievērst uzmanību un kam ne. Pat tad, ja tas iet “pretēji” tam, kā būtu pieņemts darīt manai ķermeņa formai.

      – JUSTINE KALEJA

Pēc kursa tagad zinu, kas man ir jāmeklē veikalā un no kā jāizvairās. Veikalā vairs nav panika. Vairs necenšos uzvilkt kaut ko, kas būtu galīgi garām un samazinātu manu pašvērtējumu. Ar reālu skatījumu novērtēju to, ko varu vilkt.

      – ELLA DĀLDERE

Es pati agrāk izjutu lielu apjukumu par apģērbu. Es mētājos no stila uz stilu, meklējot savējo. Es pirku, jo apģērbs bija uz atlaidēm vai kāda draudzene tajā izskatījās lieliski. Es patērēju ļoti daudz laika un naudas, saistībā ar apģērba izvēli.

Tieši tāpēc esmu pilnveidojusi Patiesās garderobes sistēmu, kā tikt pie funkcionālas, gudras un tieši tev piemērotas garderobes. 

Mana pieredze, mācoties modes menedžmentu Amsterdamā (AMFI) un tekstila dizainu Melburnā (RMIT), kā arī pēdējo četru gadu darbs ar īstām sievietēm, gudrākā garderobes veidošanā, palīdzēs man atrast risinājumus arī tavā garderobē.

–    Laura Arnicāne

Biežāk uzdotie jautājumi

Cik ilgi man būs pieejami kursa materiāli?

Kursa materiāli tev būs pieejami neierobežotu laiku! 

Mēs regulāri papildinām pieejamo kursa materiālu. Iegādājoties kursu tagad, tev būs pieeja arī visiem nākotnes materiāliem.

Rokasgrāmatas varēsi saglabāt savā datorā vai telefonā un ieskatīties tajās jebkurā dzīves posmā, ja nākotnē tavs stils, izmērs vai dzīvesveids mainīsies.

Vai kurss notiek kādā konkrētā laikā?

Nē. Iegādājoties kursu, tu visus materiālus varēsi apskatīt sev piemērotā laikā un vietā.

Kā notiek apmaksa par kursu?

Norēķināties vari ar jebkuru bankas maksājumu karti.

Ja labāk vēlies veikt apmaksu ar pārskaitījumu, atsūti man ziņu uz laura@patiesagarderobe.lv un mēs tev nosūtīsim rēķinu apmaksai.

Vai varu kursu iegādāties kā dāvanu?

Lai iegādātos kursu kā dāvanu, lūdzu, sūti man e-pastu uz laura@patiesagarderobe.lv, un es tev nosūtīšu rēķinu apmaksai. Pēc apmaksas saņemšanas, nosūtīšu tev skaistu dāvanu karti.

Vai kāds jautājums palika neatbildēts?

Ja kaut kas palika neskaidrs, droši raksti uz laura@patiesagarderobe.lv

Uzzini, kā izvēlēties sev atbilstošāko peldkostīmu, lai baudītu vasaru, nesatraucoties, kā tu jūties peldkostīmā!

Tagad man ir pilnīgi skaidrs, kā ar peldkostīmu varu spēlēties un izvēlēties to tādu, kas vislabāk izceļ manā ķermenī to, ko gribu izcelt, un notušē to, ko gribu mazāk akcentēt.

– GUNTA CEKULE

Pēc kursa es vairs neskatījos uz sev nepiemērotām augšiņām un krāsas arī izvēlējos sev glaimojošākas. Rezultātā iegādājos peldkostīmu, kas man patiešām patīk un piestāv.

      – AUDA FJODOROVA 

Mini kurss

 

Skaties to sev piemērotā laikā

Peldkostīmu ceļvedis tavai ķermeņa formai

 

€35

 

* Lakatu siešanas bonuss pieejams līdz 22. jūnijam

Day(s)

:

Hour(s)

:

Minute(s)

:

Second(s)