Online mini-kurss "Peldkostīmu ceļvedis tavai ķermeņa formai"

Atrodi tieši tavai ķermeņa formai piemērotāko peldkostīmu, lai pludmalē vari justies ērti, skaisti un pārliecināti par sevi.

Iegādājoties Peldkostīmu ceļvedi tu…

Iegūsi zināšanas visam mūžam

Īsās video lekcijas iedos tev teorētisko bāzi, lai tu skaidri zinātu, kas jāņem vērā izvēloties tieši sev piemērotāko peldkostīmu.

Iegūsi pārliecību par savām izvēlēm

Tu Iemācīsies trikus, ar kuru palīdzību zināsi, kā izmantot peldkostīmu kā rīku, noslēptu, pievērstu uzmanību, palielinātu vai samazinātu sev vēlamās ķermeņa daļas.

Ietaupīsi naudu

Skaidri zinot, kāds peldkostīms tev piestāv vislabāk, tu neiztērēsi lieki gan savu naudu, gan laiku.

Tavā Peldkostīmu ceļvedī ir iekļauts

Īsi video materiāli

Šajos video materiālos pastāstīšu visu informāciju, kas tev jāzina un jāsaprot par peldkostīma iegādi. Tajos pieskaršos gan mūsu sajūtām un to transformācijai, gan tik dažādajām ķermeņa formām un proporcijām, un iespējamiem risinājumiem.

Peldkostīmu rokasgrāmatas

Tu saņemsi 5 rokasgrāmatas, kas koncentrēsies uz katru ķermeņa formu, un 1 rokasgrāmatu, kas apskatīs dažādas iespējamās “problēmzonas”. Tās izstudējot, tu varēsi atrast tieši sev piemēroto risinājumu.

Ķermeņa formas un ķermeņa proporcijas kalkulatori

Ar to palīdzību tu noteiksi savu ķermeņa tipu un noskaidrosi ķermeņa proporciju, kas iedos tev izpratni par tavu patieso ķermeņa “komplektāciju”. Tas palīdzēs piemeklēt ne tikai peldkostīmu, bet arī piemēroto apģērbu.

Šis kurss ir ļoti izsmeļošs. Uzzināju par savu ķermeņa formu un peldkostīmu augšiņu daudzveidību – kas tieši varētu man derēt. Šī tēma tika apspēlēta no visām pusēm – krāsu salikumi, modeļu daudzveidība. Ilustratīvais materiāls izveidots lakonisks, ātri pārlasāms.

      – Kristīne Dīmane

Rokasgrāmatas palīdzēja piemeklēt tieši man vispiemērotāko peldkostīmu, jo varēju izvēlēties, kam savā ķermenī es vēlos pievērst uzmanību un kam ne. Pat tad, ja tas iet “pretēji” tam, kā būtu pieņemts darīt manai ķermeņa formai.

      – Justīne Kalēja

Šis kurss vēlreiz atgādināja tā kārtīgi samīļot savu ķermeni tādu, kāds tas ir, un mainīt domāšanu no gaušanās par problēmām uz reālu, sev derošu risinājumu meklēšanu. Caur šo kursu strāvojas ļoti daudz mīlestības, ko gribas sniegt arī savam ķermenim.

      – Sofija Upatniece

Bonusā tu iegūsi

Vebināra “Krāsu kombinēšana, izvēloties peldkostīmu” ieraksts

Šajā vebināra ierakstā uzzināsi 5 krāsu kombinēšanas stratēģijas, kuras varēsi izmantot, lai izveidotu skaistu pludmales komplektu un nenošautu greizi.

Mini kurss

 

Skaties to sev piemērotā laikā

Peldkostīmu ceļvedis tavai ķermeņa formai

€35

 

Iegādājies kursu bez riska

Naudas atgriešanas garantija

Es esmu pārliecināta, ka kursā iegūtās zināšanas palīdzes tev atrast sev piemērotako peldkostīmu. Tieši tāpēc gribu tev piedāvāt mūsu garantiju.

Ja 30 dienu laikā pēc kursa sākuma, saproti, ka mini kurss nebija priekš tevis, raksti man uz laura@patiesagarderobe.lv un mēs tev atgriezīsim kursa maksu atpakaļ.

Es pati agrāk izjutu lielu apjukumu par apģērbu. Es mētājos no stila uz stilu, meklējot savējo. Es pirku, jo apģērbs bija uz atlaidēm vai kāda draudzene tajā izskatījās lieliski. Es patērēju ļoti daudz laika un naudas, saistībā ar apģērba izvēli.

Tieši tāpēc esmu pilnveidojusi Patiesās garderobes sistēmu, kā tikt pie funkcionālas, gudras un tieši tev piemērotas garderobes. 

Mana pieredze, mācoties modes menedžmentu Amsterdamā (AMFI) un tekstila dizainu Melburnā (RMIT), kā arī pēdējo četru gadu darbs ar īstām sievietēm, gudrākā garderobes veidošanā, palīdzēs man atrast risinājumus arī tavā garderobē.

–    Laura Arnicāne

Biežāk uzdotie jautājumi

Cik ilgi man būs pieejami kursa materiāli?

Kursa materiāli tev būs pieejami neierobežotu laiku! 

Mēs regulāri papildinām pieejamo kursa materiālu. Iegādājoties kursu tagad, tev būs pieeja arī visiem nākotnes materiāliem.

Rokasgrāmatas varēsi saglabāt savā datorā vai telefonā un ieskatīties tajās jebkurā dzīves posmā, ja nākotnē tavs stils, izmērs vai dzīvesveids mainīsies.

Vai kurss notiek kādā konkrētā laikā?

Nē. Iegādājoties kursu, tu visus materiālus varēsi apskatīt sev piemērotā laikā un vietā.

Kā notiek apmaksa par kursu?

Norēķināties vari ar jebkuru bankas maksājumu karti.

Ja labāk vēlies veikt apmaksu ar pārskaitījumu, atsūti man ziņu uz laura@patiesagarderobe.lv un mēs tev nosūtīsim rēķinu apmaksai.

Vai varu kursu iegādāties kā dāvanu?

Lai iegādātos kursu kā dāvanu, lūdzu, sūti man e-pastu uz laura@patiesagarderobe.lv, un es tev nosūtīšu rēķinu apmaksai. Pēc apmaksas saņemšanas, nosūtīšu tev skaistu dāvanu karti.

Vai kāds jautājums palika neatbildēts?

Ja kaut kas palika neskaidrs, droši raksti uz laura@patiesagarderobe.lv

Ja esi gatava baudīt vasaru, nesatraucoties, kā tu jūties peldkostīmā, iegādājies kursu jau tagad!

Mini kurss

 

Skaties to sev piemērotā laikā

Peldkostīmu ceļvedis tavai ķermeņa formai

 

€35